Oljemålning växthuset

Oljemålning växthuset
Oljemålning växthuset
Oljemålning växthuset
Oljemålning växthuset

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): Växthuset, signerad M Carlstedt, olja på pannå, 45 x 53 cm

333984

2015-10-13