Lorenzo Bonechi grafik

Lorenzo Bonechi grafik
Lorenzo Bonechi grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LORENZO BONECHI (Italien 1955-1994), figurkomposition, signerad, daterad och numrerad Lorenzo Bonechi, 1983, 10/16, 64x48,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

333986

2015-10-16