Tony Carlsson

Tony Carlsson
Tony Carlsson
Tony Carlsson
Tony Carlsson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TONY CARLSSON (2), stilleben, färglitografier, signerade och numrerade 106/150 resp 109/150, 44,5x38 cm, oramade

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

333989

2015-10-16