Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, (WMF), TYSKLAND, jardinjär, 1900-talets början, jugend, stomme i nysilver, insats i glas med slipad dekor, längd 59 cm

Smärre slitage

333991

2015-10-12