sabel och värja

sabel och värja
sabel och värja
sabel och värja
sabel och värja
sabel och värja
sabel och värja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL och VÄRJA, 17/1800 -tal, klingor med spår av graverad dekor, mässingsfästen, längd 88 resp 91 cm

skador omändringar delar saknas

333996

2015-10-08