Pietro Veronese oljemålning

Pietro Veronese oljemålning
Pietro Veronese oljemålning
Pietro Veronese oljemålning
Pietro Veronese oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIETRO VERONESE, Italien, Modellstudie, signerad Della Pietro?, olja på duk, ca 79x58 cm

334021

2015-10-13