Emil Fröhlich

Emil Fröhlich
Emil Fröhlich
Emil Fröhlich
Emil Fröhlich
Emil Fröhlich
Emil Fröhlich

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL FRÖHLICH (1862-1950), Holländskt landskap, signerad E, Fröhlich, olja på duk, 33 x 44 cm

Krackelering

334022

2015-10-13