Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMIL FRÖHLICH (1862-1950), Holländskt landskap, signerad E, Fröhlich, olja på duk, 33 x 44 cm
Krackelering
334022
2015-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här