Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Tre systrar, signerad Zorn, etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.
LITTERATUR
Asplund 258, Hjert & Hjert 268, ZG 258
PROVENIENS
Privat samling, Helsingfors
334025
2015-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här