Anders Zorn etsning Tre systrar

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Tre systrar, signerad Zorn, etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.
LITTERATUR
Asplund 258, Hjert & Hjert 268, ZG 258
PROVENIENS
Privat samling, Helsingfors

334025

2015-10-13