Nattduksbord 1par
2015-10-08
334031
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets början, jugend, fanérade i mahogny, med stenskivor, beslag i mässing, höjd ca 72, 37 x 37 resp 40 x 40 cm
Slitage, skador, blekt, fanerskador, olika storlekar på stenskivorna