Gert Marcus, skulptur
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Utan titel, signerad och daterad GM -67, carraramarmor, höjd 14, 14 x 14 cm
Signed and dated. Carrara marble.
UTSTÄLLD/EXHIBITED: Gert Marcus, Konstakademien, Stockholm 2013
334040
2015-10-08