Gert Marcus, skulptur

Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur
Gert Marcus, skulptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 500 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Utan titel, signerad och daterad GM -67, carraramarmor, höjd 14, 14 x 14 cm
Signed and dated. Carrara marble.
UTSTÄLLD/EXHIBITED: Gert Marcus, Konstakademien, Stockholm 2013

334040

2015-10-08