Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGLAR, 2 st., 16/1700-tal respektive 18/1900-tal, Kina, brons, baksidor med dekor av slingor, diameter ca
Slitage/patina
334044
2015-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här