Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO KARLSSON (född 1927): Vy mot Skepssholmen och Nationalmuseum, signerad och daterad Bruno Karlsson -91, olja på duk, 72 x 100 cm
334047
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här