Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): Vy mot Skepssholmen och Nationalmuseum, signerad och daterad Bruno Karlsson -91, olja på duk, 72 x 100 cm

334047

2015-10-08