Eldstålsväska

Eldstålsväska
Eldstålsväska
Eldstålsväska
Eldstålsväska
Eldstålsväska
Eldstålsväska

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄSKA FÖR ELDSTÅL, Kina, 1700/1800-tal, förgylld mässing och stål samt läder, 15x10cm

Eldstål saknas

334048

2015-10-08