Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, skiva fanérad med bl.a. allrot, masurbjörk, på tredelad fot, 2 lådor, höjd 70, 52 x 40 cm

Smärre slitage, en knopp till lådan fattas, fläckar

334053

2015-10-12