Porträtt av Prinsen av Wasa
2015-10-13
334054
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kopia av Winterhalter, porträtt av Prinsen av Wasa, olja på duk, ca 75x60cm
Mindre dukskador