Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kopia av Winterhalter, porträtt av Prinsen av Wasa, olja på duk, ca 75x60cm
Mindre dukskador
334054
2015-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här