Gunnar Larsson

Gunnar Larsson
Gunnar Larsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR LARSSON (född 1925): Landskap, signerad Gunnar Larsson, 197/230, litografi, 19x28 cm

334065

2015-10-13