Johan Julius Exner olja

Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHAN JULIUS EXNER (Danmark, 1825-1910): Läsande flicka vid ytterdörren, signerad och daterad J. Exner 1881, olja på duk, 50x40 cm

Krackeleringar, ramskador

334069

2015-10-14