Annonsblad, reklam mm sent 1800-tal
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REKLAMBLAD, ANNONSBLAD MM. Mestadels sent 1800-tal, mest England. Rör mest maskiner och apparater för jordbruk, gruvhantering mm. Bl.a Soda water and aerating apparatus, steam engine, Real old English razors mm.
Vissa skador och fläckar, veck
334074
2015-10-14