Annonsblad, reklam mm sent 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMBLAD, ANNONSBLAD MM. Mestadels sent 1800-tal, mest England. Rör mest maskiner och apparater för jordbruk, gruvhantering mm. Bl.a Soda water and aerating apparatus, steam engine, Real old English razors mm.

Vissa skador och fläckar, veck

334074

2015-10-14