Firmabrev kvittenser mm

Firmabrev kvittenser mm
Firmabrev kvittenser mm
Firmabrev kvittenser mm
Firmabrev kvittenser mm
Firmabrev kvittenser mm
Firmabrev kvittenser mm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DIVERSE FIRMABREV MED TRYCKTA VINJETTER, KVITTENSER MM. Sent 1800-tal - tidigt 1900-tal. Bl.a. Christiania, C. Warmuth, Christiania, Sorensen Sandefjord, Pris-courant på pannsmiden (1 sida, 1845), Furndahls jernlinor, Grand Hotel Trondheim, Stjernsunds bruk, Awesta bruk, Finspong

Vissa skador och fläckar

334077

2015-10-14