Shoichi Hasegawa Paris

Shoichi Hasegawa Paris
Shoichi Hasegawa Paris

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929), Paris - Quai d´Orsay, signerad och numrerad 95/140, färgetsning, 24,5x32 cm

334083

2015-10-13