Bengt Böckman - tredelad olja

Bengt Böckman - tredelad olja
Bengt Böckman - tredelad olja
Bengt Böckman - tredelad olja
Bengt Böckman - tredelad olja
Bengt Böckman - tredelad olja
Bengt Böckman - tredelad olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (född 1926): No trespassing, signerad och daterad Bengt Böckman -04. Olja på duk, tredelad, 220x300cm
Proveniens: Restrospektiv, Edsviks Konsthall, Stockholm, 2009

334085

2015-10-15