Oidentifierad konstnär 1800-tal ruinlandskap
2015-10-12
334111
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ruinlandskap, olja på duk, ca 43,5 x 64 cm
Uppfodrad