Anders Zorn trasig särk etsning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920) "Trasig särk", signerad Zorn. Etsning, 1905, 19,9 x 14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 193, Hjert & Hjert 241,

Gulnad, ej examinerad ur ram

334126

2015-10-13