Ole Waldemar Kruse olja

Ole Waldemar Kruse olja
Ole Waldemar Kruse olja
Ole Waldemar Kruse olja
Ole Waldemar Kruse olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLE WALDEMAR KRUSE (Danmark/Sverige,1868-1948): Slättlandskap, signerad och daterad Ole Kruse 1893, olja på pannå, 28x38 cm

Smärre färgbortfall

334128

2015-10-17