Spegel art deco

Spegel art deco
Spegel art deco

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1930-tal, art deco, brons, krönt av en kentaur, otydligt stämplad logotyp för AB Nilsjohan, ca 51x28 cm

334135

2015-10-13