Harlad Lindberg oljemålning

Harlad Lindberg oljemålning
Harlad Lindberg oljemålning
Harlad Lindberg oljemålning
Harlad Lindberg oljemålning
Harlad Lindberg oljemålning
Harlad Lindberg oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Sommarstorm Mellanskär, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 65x81 cm

334136

2015-10-17