Carl Larsson Anna-Stina signerad etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL LARSSON (1852-1919): Anna-Stina (Fru Alkman, F. Rydell), bär signatur, etsning, ca 299x227, (Hjert & Hjert 70), oramad

Smärre hanteringsveck i hörn

334138

2015-10-14