Servisglas "Blåklocka"

Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, 107 dlr, "Blåklocka", Duka, slipad dekor, bestående av: 12 vitvinsglas, 11 rödvinsglas, 12 dessertvinglas, 12 champagneglas, 12 snapsglas, 12 selterglas, 12 likörglas, 6 konjakskupor, 6 old fashioned, 12 dessertskålar

Bruksslitage, enstaka nagg

334141

2015-10-28