Francesco Clemente etsning och akvatint
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANCESCO CLEMENTE (Italien, född 1952): Senza titolo/Untitled, vändbar komposition med ansikten, editerad av Lucio Amelio (blindstämpel), signerad och numrerad Francesco Clemente 50/30, bladstorlek ca 65x45 cm, oramad
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
Skador: Pappersförlust i ena kortsidan, något hanteringsveck
334143
2015-10-22