Francesco Clemente etsning och akvatint

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCESCO CLEMENTE (Italien, född 1952): Senza titolo/Untitled, vändbar komposition med ansikten, editerad av Lucio Amelio (blindstämpel), signerad och numrerad Francesco Clemente 50/30, bladstorlek ca 65x45 cm, oramad

Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
Skador: Pappersförlust i ena kortsidan, något hanteringsveck

334143

2015-10-22