Albin Amelin porträtt i olja

Albin Amelin porträtt i olja
Albin Amelin porträtt i olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Porträtt av konstnärens hustru, signerad Amelin -36, olja på duk, 66x55,5 cm

334145

2015-10-17