Lasse Lindqvist olja

Lasse Lindqvist olja
Lasse Lindqvist olja
Lasse Lindqvist olja
Lasse Lindqvist olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE LINDQVIST (1924-1998): Resa I, signerad Lasse Lindqvist, olja på pannå, 60,5x46 cm
Utställd: Färg och Form, Stockholm 1998

334152

2015-10-17