Politiska affischer 1960-70 tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POLITISKA AFFISCHER, 4 st, 1960-70-tal, "Se upp för apparaten - Totalvägra!", 60,5x44,5 cm, "Kamp för ett demokratiskt universitet! Socialisterna", Opposition 68, 42x29,5 cm, "Strejk", 1 februari 1971, 42x29,5 cm, "Kårbyråkratin, jordfästningen ombesörjes av Socialisterna", 21x14,5 cm

Skador, hanteringsveck

334154

2015-10-14