Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): Rallarros, signerad och daterad på baksidan Hans Wigert Grundsunda, -94, -96, -98, olja på duk, 54 x 65 cm

Visa på Geijersgatan 14 i Göteborg

334175

2015-10-18