Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, 4-delad, Japan, 1900-talets början, siden, dekor med fåglar, mahognyramar, skyltmärkt, höjd 179 x 73 cm
Omfattande skador
334183
2015-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här