Soffbord teakfanér
2015-10-13
334205
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1950-60-tal, skiva i teakfanér, underhylla, undertill, höjd ca 58, 138x54 cm
Ytslitage