Soffbord teakfanér

Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-60-tal, skiva i teakfanér, underhylla, undertill, höjd ca 58, 138x54 cm

Ytslitage

334205

2015-10-13