Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERMAN NEUJD (1872-1931), vas, Gustafsberg, reliefdekor med maskrosor, flintgods med lysterglasyr, signerad Gustavsberg NEUJD, höjd 21 cm
Smärre nagg
334206
2015-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här