Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Le Vieux Roi, litografi, 1959, stämpelsignerad, upplaga 1000, I. 65 x 49,5 cm
334213
2015-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här