Byrå med stenskiva Louis XV stil
2015-10-13
334217
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Frankrike, Louis XV-stil, mahogny, mässingsbeslag, höjd 85, 73 x 36 cm
Fanérskador, nyckel saknas