Åke Göransson Självporträtt med palett

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE GÖRANSSON (1902-1942): Mor, teckning, blyerts ca 20x17 cm. utställd Göteborgs konstmuseum 1997, osignerad
PROVENIENS: Hovintendent Gösta Stenm

334239

2015-10-14