Åke Göransson blyerts

Åke Göransson blyerts
Åke Göransson blyerts
Åke Göransson blyerts
Åke Göransson blyerts

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE GÖRANSSON (1902-1942): Sjävporträtt med cigarr, blyerts, ca 27x20 cm, utställd Göteborgs konstmuseum 1977, osignerad
PROVENIENS: Hovintendent Gösta Stenm

334241

2015-10-14