Rörstrand figurin

Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin
Rörstrand figurin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, figurin, 1900-talets början, parian, harpspelande man, höjd 38 cm

Lagning, strängar saknas

334256

2015-10-13