Lennart Rodhe färglitografier

Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): (4) Kompositioner, signerad Lennart Rohde 1997, färgserigrafi, 49/150 resp 120/150 resp III/X resp IV/X, 20,5x15,5 cm

334262

2015-10-14