Lennart Rodhe litografi
2015-10-14
334263
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe, litografi, 216/310, bladmått 55x38 cm