Barbie Ken Skipper Tutti dockor
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARBIE, KEN, SKIPPER, TUTTI, dockor, 1960-tal, en stor mängd kläder, tillbehör, samtliga dockor utom Tutti i fabriksförpackningar med ställningar
Barbie samt Tutti med missfärgningar, kläder/tillbehör med bruksslitage
334292
2015-10-13