Barbie Ken Skipper Tutti dockor

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARBIE, KEN, SKIPPER, TUTTI, dockor, 1960-tal, en stor mängd kläder, tillbehör, samtliga dockor utom Tutti i fabriksförpackningar med ställningar

Barbie samt Tutti med missfärgningar, kläder/tillbehör med bruksslitage

334292

2015-10-13