Marie Louise Lindström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARIE LOUISE LINDSTRÖM (född 1951): Stilleben med grönt bord, monogramsignerad LM, signerad och daterad a tergo 2011, olja på duk, 45x45 cm

334300

2015-10-14